Modal block (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Block settings
sk: Nastavenia blokov

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: bottom
sk: dole

en: top
sk: hore

en: center
sk: na stred

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Expires
sk: Vyprší

en: Show
sk: Zobraziť

en: Hide
sk: Skryť

en: Effect
sk: Efekt

en: Cookie settings
sk: Nastavenia súborov cookie

en: Modal
sk: Modálny
