Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Block settings
tr: Blok ayarları

en: Block
tr: Blok

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: bottom
tr: alt

en: top
tr: üst

en: center
tr: orta

en: left
tr: sol

en: right
tr: sağ

en: Expires
tr: Geçerlik tarihi

en: Show
tr: Göster

en: Delay
tr: Gecikme

en: Hide
tr: Gizle

en: Effect
tr: Etki
