Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Type
id: Jenis

en: Name
id: Nama

en: About
id: Tentang

en: Configuration name
id: Pengaturan nama

en: Configuration type
id: Jenis konfigurasi
