Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Value
ja: 値

en: Type
ja: タイプ

en: Name
ja: 名前

en: About
ja: アバウト

en: Configuration name
ja: 構成名

en: Configuration type
ja: 構成タイプ
