Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: About
ar: حول

en: Configuration type
ar: نوع الإعدادات
