Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: About
bo: གསལ་བཤད
