Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Name
ca: Nom

en: About
ca: Detalls

en: Configuration name
ca: Nom de la configuració

en: Configuration type
ca: Tipus de configuració
