Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Name
cs: Jméno

en: About
cs: Popis

en: Configuration type
cs: Typ konfigurace
