Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Name
et: Nimi

en: About
et: Programmist

en: Configuration name
et: Seadistuse nimi

en: Configuration type
et: Seadistuse tüüp
