Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Configuration name
eu: Konfigurazio izena

en: Configuration type
eu: Konfigurazion mota
