Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Value
hi: मान

en: Type
hi: प्रकार

en: Name
hi: नाम

en: ID
hi: आईडी

en: About
hi: के बारे में
