Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: About
hu: Leírás

en: Configuration name
hu: Beállításnév

en: Configuration type
hu: Beállítás típusa
