Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Value
it: Valore

en: Type
it: Tipo

en: Name
it: Nome

en: About
it: Informazioni

en: Configuration name
it: Il nome della confiigurazione

en: Configuration type
it: Tipo di configurazione
