Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Name
ne: नाम

en: ID
ne: परिचय

en: About
ne: बारेमा
