Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: About
oc: A prepaus
