Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: About
ps: په اړه
