Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Name
ro: Nume

en: About
ro: Despre

en: Configuration name
ro: Numele configurării

en: Configuration type
ro: Tipul de configurare
