Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: ID
th: ไอดี

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Configuration name
th: ชื่อการกำหนดค่า

en: Configuration type
th: ประเภทการกำหนดค่า
