Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Name
vi: Tên

en: ID
vi: Mã

en: About
vi: Giới thiệu
