Modals (4.0.20) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Display title
ka: სათაურის ჩვენება
