Modals (4.0.21) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Language
nn: Språk

en: Label
nn: Etikett

en: Help
nn: Hjelp

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
