Modals (4.0.23) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Language
ast: Llingua

en: Enable
ast: Activar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Help
ast: Aida

en: Published
ast: Espublizáu
