Modals (4.0.24) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Label
ar: التسمية

en: Help
ar: المساعدة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Roles
ar: الأدوار

en: Published
ar: منشور

en: OK
ar: موافق

en: Advanced
ar: متقدم

en: Display title
ar: عرض العنوان

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Changed
ar: تم التغير

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Customization
ar: التخصيص

en: UUID
ar: المعرف UUID
