Modal Page (4.0.4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Language
fi: Kieli

en: Published
fi: Julkaistu

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
