Modal Page (4.0.4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Language
he: שפה

en: Published
he: מפורסם

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Machine name
he: שם מכונה
