Modal Page (4.0.4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Pages
sv: Sidor

en: Language
sv: Språk

en: Published
sv: Publicerad

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
