Modal (4.1.14) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Language
he: שפה

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Help
he: עזרה

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: Performance
he: ביצועים

en: Display title
he: הצגת כותרת

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Languages
he: שפות

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Information
he: מידע

en: Usage
he: שימוש

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: and
he: וגם
