Modal (4.1.9) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Performance
pa: ਕਾਰਗੁਜ਼ਾਰੀ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
