Modal (5.0.3) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Language
km: ភាសា

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Languages
km: ភាសា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: and
km: និង
