Modal (5.0.5) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
