Modal Page (8.x-2.1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: OK
ne: ठिक छ

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
