Modal (8.x-2.12) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Pages
ro: Pagini

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Help
ro: Ajutor

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Advanced
ro: Avansat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Parameters
ro: Parametri

en: Changed
ro: Schimbat

en: Completed
ro: Finalizată

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title șters.

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Usage
ro: Utilizare

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
