Modal (8.x-2.13) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Help
az: Dəstək

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Advanced
az: Əlavə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Language code
az: Dil kodu

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
