Modal Page (8.x-2.13) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: OK
ug: جەزملەش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Customization
ug: خاسلاشتۇرۇش
