Modal (8.x-2.15) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Pages
te: పేజీలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Help
te: సహాయం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: OK
te: సరే

en: Parameters
te: పరామితులు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి

en: - Any -
te: - ఏదైనా -

en: - All -
te: - అన్ని -
