Modal Page (8.x-2.17) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Pages
el: Σελίδες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Help
el: Βοήθεια

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: OK
el: ΟΚ

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Extras
el: Πρόσθετα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Usage
el: Χρήση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Customization
el: Προσαρμογή

en: Administer settings
el: Διαχείριση των ρυθμίσεων

en: Asc
el: Αύξ
