Modals (8.x-2.19) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Help
bg: Справка

en: View
bg: Прегледай

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър
