Modals (8.x-2.19) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Language
hi: भाषा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Help
hi: मदद

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: OK
hi: ठीक है

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: Allowed Tags
hi: अनुमति टैग
