Modal Page (8.x-2.2) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Pages
hu: Oldalak

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Changed
hu: Módosítva

en: Completed
hu: Teljesítve

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Administer settings
hu: Beállítások adminisztrációja

en: Modal
hu: Felugró ablak

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
