Modal Page (8.x-2.3) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Help
is: Hjálp

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: OK
is: Í lagi

en: Completed
is: Lokið

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um
