Modal Page (8.x-2.3) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Help
km: ជំនួយ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: OK
km: យល់ព្រម

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: About
km: អំពី

en: @module administration pages
km: ទំព័រ​គ្រប់​គ្រង​ @module

en: Administer settings
km: គ្រប់​គ្រង​ការកំណត់
