Modal Page (8.x-2.3) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Pages
uk: Сторінки

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Help
uk: Довідка

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: OK
uk: Гаразд

en: Parameters
uk: Параметри

en: Changed
uk: Змінено

en: Completed
uk: Завершено

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Language code
uk: Код мови

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: @module administration pages
uk: Сторінки адміністрування модуля @module

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Administer settings
uk: Керування налаштуваннями

en: Modal
uk: Модальне

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
