Modal (8.x-2.6) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: OK
lt: Gerai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
