Modal Page (8.x-2.7) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Help
nn: Hjelp

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Language code
nn: Språkkode

en: - All -
nn: - Alle -
