Modeler API (1.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: yes
nn: ja

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: no
nn: nei

en: Filter
nn: Filtrer

en: Close
nn: Lukk
