Modeler API (1.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: yes
ne: हो

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: no
ne: हैन

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Clone
ne: प्रतिरूप
