Modeler API (1.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: yes
gl: si

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Enabled
gl: Activado

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Documentation
gl: Documentación

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Archive
gl: Arquivo

en: Theme
gl: Tema

en: no
gl: non

en: Filter
gl: Filtro

en: Example
gl: Exemplo

en: Destination
gl: Destino

en: Clone
gl: Clonar

en: Tokens
gl: Comodines

en: Storage
gl: Almacenamento

en: clone
gl: clon
