Modeler API (1.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Type
he: סוג

en: yes
he: סוגים

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Enabled
he: מופעל

en: Tags
he: תגיות

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Archive
he: ארכיון

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: no
he: לא

en: Filter
he: סינון

en: Destination
he: יעד

en: Clone
he: שכפול

en: Storage
he: אחסון

en: Recipe
he: מתכון

en: clone
he: שכפול

en: Namespace
he: מרחב שמות
