moderated content bulk publish (3.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Cancel
it: Annulla

en: Language
it: Lingua

en: Administration
it: Amministrazione

en: Yes
it: Sì

en: Published
it: Pubblicato

en: Enter a valid username.
it: Inserisci un nome utente valido

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
it: Il nome utente di questo account per il quale si desidera assegnare il possesso.

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Unpublish current revision
it: Rimuovi dalla pubblicazione la revisione corrente

en: Draft
it: Bozza
