Moderated Content Bulk Publish (3.0.0-beta10) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Yes
am: እሺ

en: Published
am: የታተመ
